Restauracja Niko Szczecin Dąbie:
obiady, imprezy, catering

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniach
01.05.2023 r. oraz 03.05.2023 r. restauracja jest zamknięta.
Życzymy udanego weekendu majowego!

Zestaw dnia

poniedziałek 29.05

Dania wydawane są do wyczerpania zestawów.

Zamówienia świąteczne przyjmujemy
pod nr tel. 91 460 04 54
tel. kom. 604 234 173
oraz pod adresem e-mail: barniko@wp.pl

Miejsce z wieloletnimi tradycjami

Od wielu lat cieszymy się Państwa zadowoleniem z naszych potraw. Specjalizujemy się w potrawach tradycyjnej polskiej kuchni. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najświeższych składników i bez półproduktów. Codziennie staramy się o zachowanie ich różnorodności, aby stale zaskakiwać nowymi kompozycjami.

W naszej ofercie dostępne są obiady abonamentowe w promocyjnej cenie. To również świetne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny czy spotkania rodzinne. W ramach stałej współpracy zapewniamy perfekcyjnie przygotowany catering na terenie Prawobrzeża i okolic Szczecina.

Nasz przestronny lokal pozwoli miło spędzić czas w komfortowych warunkach. Satysfakcja smaku i dobre ceny to priorytet. Dlatego każdego dnia zaskakujemy Państwa nowymi zestawami abonamentowymi. Nasza specjalność to obiady i kolacje, a z dań zwłaszcza delikatne polędwiczki z zielonym pieprzem oraz pierogi z przeróżnymi nadzieniami. Serdecznie zapraszamy także na wyśmienite ciasta własnej produkcji na urozmaicony deser.

Idealne miejsce
na przyjęcia

Dwie duże, klimatyzowane sale, które pomieszczą aż 90 osób. Obsługa wielojęzyczna oraz karta w języku polskim i niemieckim. Indywidualnie dopasowane menu. Sezonowo zmieniane dekoracje. To tylko niektóre z wielu zalet organizacji imprez okolicznościowych w naszej restauracji!

Spokojna i miła atmosfera naszego lokalu tworzy niezapomniane wspomnienia z wspólnych, rodzinnych chwil. Najbardziej wymagający goście mogą dobrać przygotowywane potrawy, a także uzgodnić wiele innych aspektów wedle własnego upodobania. Wszystkie spotkania koleżeńskie i biznesowe odbędą się przy pysznym jedzeniu i wyśmienitych napojach. Serwujemy dania główne, przystawki, desery, ciasta, napoje, alkohole. Spełniamy również specjalne życzenia naszych gości.

Bar Niko to świetna lokalizacja na każde przyjęcie. Parking w okolicy, umiejscowienie na wylocie ze Szczecina oraz dobre połączenie komunikacyjne zdecydowanie zwiększają atrakcyjność tego lokalu. Do tego należy dodać możliwość zamówienia cateringu na duży bankiet lub imprezę zewnętrzną przy stałej współpracy z naszą restauracją. Kuchnia polska rozsądna cenowo i ze smakiem!

Menu

Śniadania

Zupy

Zupy czyste

Potrawy z wieprzowiny

Potrawy z wołowiny

Potrawy z drobiu

Dania dla dzieci

Potrawy mączne

Potrawy z ryb

Sałatki

Dodatki

Dodatki do dań głównych

Napoje gorące

Napoje zimne

Piwo butelkowe

Wina

Alkohole

Wódki

Drinki

Desery

Na przegryzkę

Imprezy okolicznościowe

W restauracji Niko

Świeże składniki

Rożnorodność potraw

Miła obsługa

Bogate tradycje

Rodzinna atmosfera

Perfekcyjny catering

Dobra lokalizacja

Parking w okolicy

Dania przygotowane na miejscu

Codziennie nowe zestawy dnia

Długa historia restauracji

Udane imprezy

Referencje

Galeria

Posiadamy dwie duże sale. Jedna z nich może pomieścić do 50 osób, a druga około 40 osób. Stylowo urządzone wnętrza zmieniają swój wystrój w zależności od pory roku. Sale są klimatyzowane. Zapewniają komfort i wygodę nawet w najbardziej upalne dni.

Lokal czynny

Pon. – czw.
Pt.
Sob. – Nd. 

11:00 – 19:00
11:00 – 19:00
11:00 – 19:00​

Przyjęcia okolicznościowe
– do uzgodnienia z klientem

Jak do nas trafić?

Restauracja mieści się obok przystanku Plac Słowiański.
Dojazd liniami autobusowymi:
64, 77, 56, 96, C.

W pobliżu znajduje się też przystanek Emilii Gierczak. 

RESTAURACJA NIKO | © Copyright 2023 sp. z o.o. – All rights reserved